Робоча нарада з актуальних питань дотримання законодавства в частині постачання продуктів харчування до навчальних закладів

31 січня в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області відбулася робоча нарада з актуальних питань дотримання законодавства в частині постачання продуктів харчування до навчальних закладів.

Робоча нарада відбулась під керівництвом начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Віталія Паращенка та директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексія Полторацького.

На нараді обговорено результати роботи комісії з питань перевірки організації харчування дітей, виконання натуральних норм, дотримання  санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоках навчальних закладів області. У січні місяці спеціалістами Держпродспоживслужби та керівниками управлінь, (відділів) освіти міст, районів та ОТГ проведено 55 перевірок. Перевірками охоплено навчальні заклади м. Жовті Води, м. Марганець, Царичанського, Солонянського, Криничанського, П’ятихатського районів.

 Особливу увагу приділено питанням попередження та недопущення харчових отруєнь дітей, забезпечення якісним харчуванням, дотримання вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

За результатами робочої наради прийнято рішення:

  • забезпечити дотримання виконання Регіонального плану заходів  щодо неухильного дотримання вимог безпечності харчування та запобігання випадків харчових отруєнь у закладах освіти області на 2019-2020 роки;
  • продовжити спільні перевірки навчальних закладів, суб’єктів господарювання, які надають послуги з організації харчування дітей щодо дотримання санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів;
  • у найкоротший термін провести моніторинг якості та безпечності молочних продуктів, у т.ч. масла солодковершкового у навчальних закладах Дніпропетровської області.