Про виявлення на території підприємства ТОВ «Технічні корма» несанкціонованого звалища птиці (курей)

Відповідно інформації наданої начальником Криворізького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Дніпропетровські області стало відомо, що 06.02.2020 року надійшло повідомлення від секретаря Широківської сільської ради в телефонному режимі стосовно виявлення на ввіреній території несанкціонованого звалища птиці (курей). На підставі даного повідомлення спеціалістами Криворізького міжрайонного управління був проведений позаплановий захід, в ході якого з’ясовано наступне.

На території  підприємства ТОВ «Технічні корма» дійсно були наявні трупи птахів (курей), вони знаходилися в силосних ямах, які також належать ТОВ «Технічні корма».

Зі слів керівника підприємства така ситуація склалась у зв’язку з несприятливими погодними  умовами. Птиця постачається на ТОВ «Технічні корма» згідно укладеного договору з ТОВ «ПРОДРЕЗЕРВ-УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 35672525,  Запорізька область,  Запорізький район, село Августинівка, вул. Миру, б. 11-є), на неї було надано ветеринарне свідоцтво КА №8647758 від 03.02.2020 року, видане Запорізькою районною державною лікарнею ветеринарної медицини на кількість 18 тон.

Спеціалісти Криворізького міжрайонного управління провели епізоотичне розслідування і відібрали проби патологічного матеріалу, кісткового борошна з метою проведення лабораторних досліджень щодо виключення підозри на інфекційні захворювання, в тому числі пташиний грип.

За попередньою інформацією Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби результати досліджень доставлених зразків – негативні.

Згідно пояснень наданих керівником ТОВ «Технічні корма» в строк до 10.02.2020 року трупи курей будуть перероблені на кісткове борошно.

Головним державним інспектором Криворізького району керівнику підприємства наданий припис з метою усунення виявлених порушень.