ЩОДО КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ 2019-NCOV

За даними МОЗ України станом на ранок 28 лютого 2020 року у світі було зареєстровано 83 389 випадків захворювання COVID-19, з них 2858 закінчились смертю, у той же час 36 569 (43,8%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 4430 випадків у 45 країнах світу.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

З метою запобігання виникнення і поширення короновірусу на території області, Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області з 28 січня здійснює заходи щодо створення епідемічної безпеки.

Спеціалістами управління у Міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ» проводиться температурний скринінг із застосуванням безконтактних термометрів та тепловізорів усіх осіб, що прибувають до нашого регіону.

Даний запобіжний захід допоможе оперативно виявити пасажирів з підвищеною температурою тіла.

Станом на звітній період починаючи з 28 січня пасажирів з підвищеною температурою тіла не виявлено. Крім того, під час збору епіданамнезу у пасажирів було встановлено, що 6 осіб прибуло з Китаю, у яких ознак гострої респіраторної інфекції не виявлено.

З особами, які прибувають з Китаю та інших країн, де реєструється захворювання на коронавірус, спеціалістами Держпродспоживслужби проводиться роз’яснювальна робота з обов’язковим анкетуванням.

На виконання доручення Уряду спеціалісти Держпродспоживслужби залучені до всеукраїнської кампанії з протидії проникненню коронавірусу на територію нашої області та держави в цілому.

В усіх шкільних та дошкільних закладах проводяться просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з адміністрацією та педагогічним колективом. Також, проводяться бесіди з батьками, роздаються інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я як уберегтися від вірусу

Тимчасові рекомендації CDC для підприємств та роботодавців щодо реагування на COVID-19:

  • Працівники із симптомами гострих респіраторних захворювань мають повідомити свого керівника та залишатися вдома.
  • Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому.
  • Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення.
  • Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

  • часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворювання спричинених новим коронавірусом:

Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти

Сторінка Центру громадського здоров’я України

Сторінка Міністерства охорони здоров’я Україна