В м. Дніпрі спеціалісти Держпродспоживслужби долучилися до Всеукраїнської кампанії протидії коронавірусу на території нашої держави

За ініціативи Уряду, стартувала Всеукраїнська кампанія щодо профілактики та протидії поширенню коронавірусу СОVID-19 на території України. Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та Дніпровського міського управління долучилися до проведення просвітницької та розяснювальної роботи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної інфекції, спричиненої короновірусом та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.
Спільно з Департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради, 04.03.2020 проводяться наради з керівниками, педагогічними колективами загальноосвітніх навчальних закладах та закладах дошкільної освіти з питань профілактики захворювання, шляхів його передачі, заходів запобігання поширенню вірусу тощо.

Керівникам кожного освітнього закладу вручаються інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я та Всесвітньої організації охорони здоров’я із застереженням, як уберегтися від вірусу для розміщення на інформаційних стендах у школах та дитячих садочках.

Згідно розпорядження Дніпровського міського голови від 27.02.2020 № 169-р створено тимчасовий оперативний штаб з питань готовності та реагування на поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновісом СОVID-19.

Подальша робота щодо профілактики коронавірусу в навчальних закладах освіти проводитиметься протягом поточного тижня.