Сезон отруєнь дикорослими грибами розпочато!

На Дніпропетровщині зареєстровано 2 випадки отруєння дикорослими грибами.

Постраждалі – жителі міста Павлограда. Отруєння виникло після вживання в їжу  дикорослих грибів схожих на шампіньйони. Гриби  зібрані в лісосмузі поблизу міста Павлограда (район Сосновки).

У першому випадку постраждала жінка віком 60 років, яка вживала страву з зібраними грибами 22 травня 2020 року.  Перші симптоми отруєння (нудота, блювота, болі в животі) з’явились того ж дня.

У другому випадку постраждав чоловік віком 36 років. Вживав гриби  разом з дружиною після кулінарної обробки 24 травня 2020 року. Симптоми отруєння виникли 25.05.2020.

Постраждалі госпіталізовані до реанімаційного відділення КНП  «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» Павлоградської міської ради з діагнозом «Гостре  отруєння  токсинами дикорослих грибів», перебіг захворювання  середньої важкості.

Про це повідомила начальник відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович під час прес-конференції у прес-центрі «МОСТ-Днепр».

Довідково: у 2019 році по Дніпропетровській області зареєстровано 8 випадків отруєння грибами, постраждало 12 чоловік, всі дорослі. Летальних випадків не зареєстровано.

 

Головне Управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області наполегливо попереджає, що для збереження здоров’я краще утриматися від збору дикорослих грибів.

Якщо Ви все ж відправились до лісу збирати гриби, то обов’язково врахуйте наступне:

  • ніколи не кладіть у кошик тих грибів, яких Ви не знаєте; остерігайтеся пластинчатих грибів;
  • не збирайте старі, перезрілі або дуже молоді гриби, в яких нечітко виражені морфологічні ознаки, а також тих, що ростуть поблизу швидкісних трас чи на радіаційно забруднених територіях;
  • ніколи не застосовуйте та не довіряйте «домашнім» методам визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібних ложок – вони помилкові. Срібло темніє від взаємодії з амінокислотами, які є як у їстівних, так і в отруйних грибах, а колір цибулі змінюється під впливом ферменту тирозинази, який також міститься в усіх грибах.

Якщо сталася біда – не гаяти жодної хвилини – це «правило золотого часу». Негайно викликайте «Швидку допомогу» та акцентуйте увагу на тому, що захворілий вживав гриби!

Будьте обережними й обачними!

Бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких Вам людей!