Робоча нарада з актуальних питань, з якими стикаються медичні заклади при отриманні адміністративних послуг

03 червня в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області відбулася робоча нарада з актуальних питань, з якими стикаються медичні заклади при отриманні адміністративних послуг, у т.ч. документів дозвільного характеру,  в сфері санітарного законодавства.

Робоча нарада відбулась під керівництвом начальника відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Нелі Полюхович, в.о. начальника відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олени Шай  та представників центру медичного консалтингу «MedRada».

На нараді обговорено низку практичних питань, зокрема щодо отримання дозволу (санітарного паспорту) на право експлуатації рентгенівського кабінету (зберігання та експлуатації пересувних і переносних (палатних) рентгенівських апаратів) лікувально-профілактичними закладами,  подовження дії санітарного паспорту, акту санітарно-епідеміологічного обстеження для отримання ліцензії на провадження медичної практики.

Також надано змістовні роз’яснення щодо питань проведення планових і позапланових перевірок закладів охорони здоров’я, дотримання вимог санітарного законодавства тощо.

Неля Полюхович, а також співробітники відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області надали відповіді спеціалістам центру медичного консалтингу «MedRada» на ці та інші питання.