У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Дніпропетровській област привітали медичних працівників служби з професійним святом.

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олег Потоцький, заступник начальника Марина Чередниченко привітали спеціалістів Головного управління з професійним святом – Днем медичного працівника та вручили їм подяки т.в.о. Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Під час урочистої церемонії Олег Потоцький відзначив сумлінну, наполегливу працю із забезпечення реалізації державної політику у сфері санітарного законодавства, санітарного та епідемічного благополуччя населення, високий професіоналізм, відданість найгуманнішій у світі професії, служіння спільній справі на благо збереження та зміцнення здоров’я населення.

Він побажав всім працівникам здоров’я, плідної праці, натхнення та вагомих здобутків у забезпеченні санітарного та епідемічного благополуччя населення країни. Нехай Ваша робота, крім гідної винагороди, приносить справжнє задоволення! Знаходьте час не лише для роботи, а й для себе і своїх близьких ! Усмішок Вам, надій та звершень !