Щодо споживання сезонної плодово – ягідної продукції

13 та 14 липня 2020 року Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олена Лукацька в інтерв’ю регіональним ЗМІ: телеканалу «Відкритий», «34» телеканалу та інтернет виданню «Обозреватель» надала роз’яснення щодо споживання сезонної плодово – ягідної продукції (кавуни, дині та інше).

Особливу увагу фахівець акцентувала на придбанні кавунів і динь тільки у супермаркетах та на агропродовольчих ринках, в яких реалізація харчових продуктів здійснюється тільки на підставі лабораторного контролю. Застерегла споживачів від купівлі кавунів та динь на стихійних ринках, на узбіччі доріг. Також звернула увагу на те, що небажано купувати кавуни та дині, які розрізані на частини та вкриті плівкою.

З усіх рослин саме баштанну культуру вважають одним з найбільш активних накопичувачів нітратів. В незрілих овочах вміст нітратів  в 2-3 рази вище, ніж в  дозрілих. Небезпека в тому, що велика кількість нітратів, яка попадає в організм людини, викликає тяжке отруєння, особливо ураженими можуть бути діти та вагітні жінки.

Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, у разі виявлення порушень у місцях торгівлі плодово – ягідною продукцією, пропонує звертатись за телефоном 099 723 16 99.