Час баштанів настав !

Кавун – корисна ягода, плодова м’якоть якої містить легкозасвоювані цукри – глюкозу, фруктозу і сахарозу, пектинові речовини, білки, кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, залізо в органічній формі; вітаміни – тіамін, рібофлавін, ніацин, фолієву і аскорбінову кислоту, каротин, лужні речовини.

М’якоть дині  також містить багато заліза, калію, кальцію, магнію, вітамінів групи В, С і А, каротин і пектин.  Завдяки їм, диня є засобом профілактики серцево-судинних захворювань, знижує рівень холестерину у крові  і запобігає розвитку атеросклерозу,  заспокоює нервову систему, нормалізує роботу кишечника, а також виводить токсини.

Нітрати – це солі азотної  кислоти, що є в ґрунті, воді,  вони є хімічною складовою рослин, продуктами обміну речовин в організмі людини і тварин, тому люди зазнають їхнього впливу впродовж усього життя. Основну небезпеку баштанних культур становить перевищення допустимого рівня вмісту нітратів – солей азотної кислоти, що може несприятливо позначатися на здоров’ї людини. Не секрет, що в ранніх кавунах і динях ймовірна наявність нітратів.

Кавуни та дині — улюблені літні ласощі, які їдять із задоволенням як діти, так і дорослі. Цю велику смугасту ягоду можна побачити вже у червні. Проте ми наполегливо рекомендуємо почекати зі споживанням «раннього кавуна» де кількість нітратів не встановлено. Нітрати, що містяться в кавуні, потрапляють в шлунок, а потім у кишечник. Під впливом мікрофлори кишечника відбувається розкладання нітратів, з них утворюються нітрити — небезпечні сполуки, які надають подразнюючу дію на слизову кишечника. Роздратування може бути настільки істотним, що у людини виникає нудота, блювота і рясна діарея. Але це далеко не всі біди, які приносять нітрити. Ці речовини здатні окисляти залізо гемоглобіну. У такому стані гемоглобін не переносить кисень, розвивається кисневе голодування. Нітрити порушують процес нормального всмоктування вітамінів і мікроелементів в кишечнику, а також сприяють накопиченню важких металів у нирках і печінці..

Симптоми отруєння виникають, коли концентрація метгемоглобіну складає більше 15%. Про гостре отруєння нітратами свідчать такі симптоми, як синюшність шкіри обличчя, нігтів, видимих слизових оболонок; нудота з блювотою, спазматичний біль в животі; пронос; збільшення розмірів печінки, її болючість; головний біль, шум в вухах, запаморочення, сонливість; задишка; прискорене серцебиття; порушення свідомості, аж до втрати.

Фахівці попереджають: з усіх рослин саме баштанну культуру вважають одним з найбільш активних накопичувачів нітратів. В незрілих овочах вміст нітратів  в 2-3 рази вище, ніж в  дозрілих. В динях і кавунах розподіл нітратів пошаровий:  їх стає більше  від центру плоду до шкірки.

Небезпека і в кількості  з’їденого: наприклад,  у свіжій зелені нітратів буде в рази більше, ніж у кавуні, але кілограм  петрушки ніхто не з’їсть, на відміну від смугастого, а значить і шанси отруїтися ним набагато вищі.

Звісно, за зовнішніми ознаками визначити рівень нітратів неможливо, але можна перестрахуватися, зрізуючи з овочів і фруктів край і шкірку, в яких небезпечних речовин найбільше. Підозрілими є величезні, занадто пахучі овочі та фрукти, кавуни з вузлуватими жовтими прожилками, яскраво-червоною м’якоттю з фіолетовим відливом.

Зниження рівня нітратів у ранніх овочах і баштанних культурах вчені і медики називають глобальною проблемою, але до теперішнього часу вона далека від адекватного вирішення Ця проблема з’явилась внаслідок хімізації сільського господарства, застосування мінеральних добрив з наявністю азоту для підвищення врожаїв сільськогосподарських культур. Слід нагадати, що нітрати є в ґрунті, воді; вони є хімічною складовою рослин, продуктами обміну речовин в організмі людини і тварин, тому люди зазнають їхнього впливу впродовж усього життя.

Держпродспоживслужба акцентує що важливим елементом забезпечення гарантованої якості харчових продуктів є контроль за ними, в тому числі і за показниками вмісту у продуктах харчування нітратів.

Найбільш точним і достовірним методом дослідження ранніх баштанних є лабораторний метод. Дослідження на вміст нітратів, нітритів, пестицидів, солей важких металів, радіонуклідів.

З метою запобігання епідемічним ускладненням, профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, спеціалістами Держпродспоживслужби на агропродовольчих ринках проводяться інформаційні заходи щодо дотримання вимог чинного законодавства при реалізації та обігу харчових продуктів, правил особистої гігієни персоналу, забезпечення належних умов їх зберігання та реалізації. Особливу увагу приділяється обов’язковості та якості проведення ветеринарно-санітарної експертизи харчових продуктів, які реалізуються. Проводиться  широка санітарно – просвітницька робота з населенням.

Запобігти отруєнню можна, якщо знати заходи профілактики.

Овочі і ягоди вживайте під час сезону.

Купуйте овочі та ягоди в магазинах, супермаркетах та на агропродовольчих ринках, де наявні документи із зазначенням вмісту нітратів.

Не придбавайте улюблені овочі, фрукти та ягоди у місцях несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами. Купуючи їх при дорозі, не можна бути впевненим у тому, що вони безпечні. Не слід купувати кавуни частинами, вкритими плівкою, надрізані.

Пам`ятайте, що нітрати ніяк не пахнуть, не відчуваються на смак. Визначити їх наявність можливо тільки лабораторним шляхом.

При чищенні рослини видаляйте найбільш нітратні частини: у баштанних це частина, яка примикає до плодоніжки, а у огірків, буряка, редьки – обидва кінці. Замочуйте в воді овочі перед використанням.

Зниження нітратів спостерігається при термічній обробці продуктів.

Оскільки нітрати максимально зосереджуються в шкірці овочів, її необхідно зчищати. Це стосується зокрема огірків і кабачків.

Відтак, намагайтеся не брати ранніх баштанів. Краще почекайте до кінця липня, початку серпня, коли почнеться сезон.

Слідувати цим правилам зовсім нескладно, але це допоможе зберегти здоров`я, а іноді і життя.