Повідомлення RASFF: стосовно виявлення Salmonella Enterica ser. Enteridis (presence 25/G) і enterica ser. Infantis (presence 25/g) в м`ясі курячому механічного обвалювання з Польщі

Державна служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надає додаткову інформацію стосовно інформаційного повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) за № 2020.2623-fur 12, що імпортовано м`ясо куряче механічного обвалювання, а не заморожені мариновані курячі стріпси.

Повідомлення RASFF: стосовно виявлення Salmonella Enterica ser. Enteridis (presence 25/G) і enterica ser. Infantis (presence 25/g) в заморожених маринованих курячих стріпсах з Польщі
Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) за № 2020.2623-fur 12 стосовно виявлення Salmonella Enterica ser. Enteridis (presence 25/G) і enterica ser. Infantis (presence 25/g) в заморожених маринованих курячих стріпсах з Польщі (виробництво: Polcamp S.A., PL 14170610 WE, Duchnow; зберігання: Pago Sp. z.o.o., PL 14321108 WE, Blonie).

Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезазначеної продукції на території області.

При виявленні даного продукту в обігу терміново повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за тел.: (099) 723-16-99.