Статистика та профілактика отруєнь баштанними культурами

11 серпня 2020 року в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» відбулася прес-конференція на тему «Статистика та профілактика отруєнь баштанними культурами», в якій прийняла участь Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олена Лукацька.

Особливу увагу фахівець акцентувала на придбанні кавунів та динь тільки в супермаркетах та на агропродовольчих ринках, в яких реалізація харчових продуктів здійснюється після проведеного лабораторного контролю. Застерегла споживачів від купівлі кавунів та динь на стихійних ринках, на узбіччах доріг. Також, звернула увагу на те, що не бажано купувати кавуни та дині, які розрізані навпіл та вкриті плівкою, тому що саме так збільшується накопичення нітратів.

З усіх рослин саме баштанну культуру вважають одним з найбільш активних накопичувачів нітратів. В незрілих овочах вміст нітратів  в 2-3 рази вище, ніж в  дозрілих. Небезпека в тому, що велика кількість нітратів, яка потрапляє до організму людини, викликає тяжкі отруєння, особливо ураженими можуть бути діти та вагітні жінки.

Олена Лукацька повідомила про статистичні данні та про профілактику щодо отруєнь баштанними культурами в області.

Також розповіла, що в разі харчових отруєнь кавунами чи динями необхідно звернутися в медичний заклад, пройти лікування та подати відповідну заяву до територіального управління Держпродспоживслужби.  За результатами розгляду звернення державними інспекторами Держпродспоживслужби будуть проведені позапланові заходи державного контролю та вжиті заходи реагування до суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж небезпечної харчової продукції.