Щодо спалаху сальмонельозної інфекції у кафе «Самара» Павлоградського району, с. Вязівок

За оперативним повідомленням ВСП «Павлоградський міськрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» в період з 03 по 06 серпня поточного року до інфекційного відділення Новомосковської центральної районної лікарні та В’язівоцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД» Вербківської сільської ради з симптомами гострої кишкової інфекції звернулося 13 осіб, у тому числі 3 дітей.

З епідеміологічного анамнезу було встановлено, що усіх хворих об’єднує вживання страв під час святкування випускного вечора 01 серпня в кафе «Самара» ФОП Векленко М.В. (Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Вязівок, вул. Чкалова, 1А.).

У восьми хворих, які перебували на стаціонарному лікуванні у Новомосковській  центральній районній лікарні, з біологічного матеріалу виділено збудника – сальмонелу.

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювання Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області 4 серпня 2020 року розпочато епідеміологічне розслідування та інспектування зазначеного суб’єкта господарювання з проведенням лабораторних досліджень об’єктів довкілля закладу.

У ході перевірки кафе «Самара» встановлено численні порушення вимог санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режиму, обігу харчових продуктів, порушення технологічного процесу приготування страв та дотримання правил особистої гігієни працівниками закладу, а саме:

  • ФОП Векленко М.В. незареєстрований у державному реєстрі потужностей операторів ринку, відповідно не знаходився на обліку Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області;

  –  виробничі приміщення кухні утримуються у незадовільному санітарно-технічному та гігієнічному стані – потребують проведення поточних ремонтів, генерального прибирання та дезінфекції;

– не дотримується поточність технологічного процесу – виробничі приміщення кухні сконструйовані та розміщені таким чином, що перехрещуються потоки сирої та готової продукції, відповідно є ризик забруднення готових став;

– рукомийники та дезінфікуючі засоби для миття рук персоналу відсутні,  відповідно не створені умови для дотримання правил особистої гігієни персоналом;

– внутрішнє оздоблення приміщень кухні у незадовільному технічному стані – порушена цілісність кахлю, що унеможливлює проведення якісного вологого прибирання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів;

– гігієнічне покриття технологічного обладнання пошкоджене іржею, пліснявою та кіптявою;

– кухонний посуд та розділовий інвентар без маркування, відповідно  використовується не за призначенням;

– порушуються правила миття кухонного та столового посуду;  

– швидкопсувні харчові продукти зберігаються у холодильниках з недотриманням відповідного температурного режиму, товарного сусідства тощо;

– харчові продукти надходять у заклад без супровідних документів, які свідчать про якість та безпечність;

– для виробництва харчових продуктів використовувались яйця курячі, отримані від птиці підсобного господарства власника кафе, на які відсутні експертні висновки про їх безпечність; 

– персонал закладу не проходить періодичні медичні огляди та  навчання щодо гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів, не володіє знаннями щодо питань особистої гігієни, гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів, правил миття кухонного та столового посуду, відсутні відповідні записи та інструкції.

Лабораторіями Держпродспоживслужби та ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» досліджено харчові продукти, готові страви, проби питної води, змиви з об’єктів довкілля. Працівники кафе обстежені на носійство інфекцій кишкової групи.

За результатами лабораторних досліджень з яйця сирого курячого виділена сальмонела. У змивах з об’єктів довкілля кафе та обладнання виділено сальмонелу та кишкову паличку.

У ході епідеміологічного розслідування спалаху, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області встановили, що ймовірним джерелом інфекції є яйця курячі від птиці підсобного господарства власника кафе, забруднені сальмонелою.

З метою локалізації спалаху сальмонельозної інфекції Держпродспоживслужбою винесено рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів у кафе «Самара» ФОП Векленко М.В. з 06.08.2020 терміном на 10 днів. Знято з обігу та вилучено харчові продукти, які не мали відповідного маркування та супровідних документів (яйця курячі, сир твердий «Вершковий», ковбаса різана «Салямі», ковбаса «Варшавська»).

На керівника закладу громадського харчування кафе «Самара» ФОП Векленко М.В. складено протокол про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. Винесено припис про усунення порушень щодо додержання оператором ринку вимог законодавства про харчові продукти та розпорядження щодо усунення порушень санітарного законодавства.

 Для вжиття відповідних заходів реагування Держпродспоживслужбою проінформовано Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.