Нові сили й ідеї – для нового навчального року

20 серпня начальник відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович у якості спікера прийняла участь у серпневій онлайн-конференції педагогічних працівників «Нові сили й ідеї – для нового навчального року».

Неля Полюхович звернула увагу присутніх на питаннях дотримання протиепідемічних заходів у групових осередках дошкільних закладів, класах, аудиторіях та гуртожитках навчальних закладів, бо саме діти та студенти являються головним пусковим механізмом в поширенні гострих респіраторних інфекцій, у т.ч. і зростанні захворюваності на СOVID-19. 

Відповідно до рекомендацій МОЗ, під час освітнього процесу в закладах необхідно дотримуватись принципів соціального дистанціювання, правил особистої гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень. 

До початку навчального року засновникам закладів необхідно забезпечити освітні заклади дезінфікуючими та миючими засобами, засобами індивідуального захисту.

Директори освітніх закладів мають обладнати місця для обробки рук та збору використаних масок, паперових серветок, а також створити умови для соціального дистанціювання та уникнення скупчень.

Створити необхідні умови для дотриманням учнями та працівниками правил особистої гігієни – забезпечити рукомийники рідким милом, паперовими рушниками або електросушарки та антисептики для обробки рук тощо.

Не менш важливим у питаннях протиепідемічних заходів є належне утримання приміщень.

Проведення вологого прибирання та дезінфекції поверхонь у кінці робочого дня, провітрювання приміщень після кожного заняття.

 

Дуже важливе питання, яке потребує відпрацювання у закладі освіти – це організація харчування. Для повноцінного розвитку діти мають отримувати хоча б сніданок.

Керівник закладу освіти має розробити графік харчування для учнів таким чином, щоб забезпечити принципи соціального дистанціювання, а це:

  • забезпечити відстань між столами не менше 1,5 м та розміщення за столом не більше 4-х осіб.

Працівник їдальні, який видає страви або здійснює розрахунок, повинен бути забезпечений засобами індивідуального захисту: захисною маскою, захисними окулярами або захисним щитком, одноразовими рукавичками.

Потребує уваги також і питання безпечного підвезення дітей до освітнього закладу.

Перевізник, який перевозить дітей та працівників до закладу освіти, має забезпечити:

  • проведення дезінфекції у салоні транспортного засобу в кінці робочої зміні;
  • засобами індивідуального захисту, антисептичними засобами для обробки рук водіїв шкільних автобусів;
  • щоденний контроль за станом здоров’я водіїв та проведення температурного скринінгу до початку робочої зміни;
  • перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння.

        Неля Полюхович також акцентувала увагу органів місцевого самоврядування на негайне вирішення питання належного медичного обслуговування дітей в навчальних закладах. Більше ніж 100 медичних кабінетів у навчальних закладах області потребують доведення до вимог по медичному оснащенню, забезпеченню водопостачанням, каналізуванням тощо.