Про участь у форумі розвитку тваринництва AgroDay Dnipro-Chernihiv 2020

27 серпня у Дніпрі, відбувся Форум розвитку тваринництва AgroDay Dnipro-Chernihiv 2020 в якому взяли участь фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області. У дискусії взяли участь представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Управління агропромислового розвитку Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, торговий радник Посольства Австрії в Україні, співробітники Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, аграрії, підприємці, а також інші зацікавлені особи.

Організаторами форуму виступили Центри інформаційної підтримки бізнесу Дніпра та Чернігова, що засновані при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті та Чернігівській регіональній торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР та ініціативи ЕU4Business Європейського Союзу. Ця подія, була успішною в тому числі завдяки підтримці та участі фахівців Управління агропромислового розвитку Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Цьогорічний форум був сконцентрований на практичних аспектах розвитку галузі тваринництва, отриманні нових інструментів розвитку, нетворкінг та встановленні партнерських стосунків, прагненні зібрати в рамках однієї події фахівців, підприємців та експертів тваринницької галузі, створивши для них оптимальні умови обміну думками та досвідом.

Вітальною промовою віце-президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергія Кучерявенко, директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації Петра Лашина та керівника Управління агропромислового розвитку Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації Вікторії Сілевич відбулось урочисте відкриття Форуму розвитку тваринництва AgroDay DniproChernihiv 2020.

На форумі від Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області виступив з доповіддю «Питання запобігання розповсюдження АЧС на території України та регіону» головний спеціаліст відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області – Євген Панасенко.

Крім того, він окреслив основні проблемні питання, які потребують негайного вирішення щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.