Здійснення моніторингу в закладах освіти щодо дотримання протиепідемічних заходів. Протиепідемічні заходи в контексті організації харчування

З початку адаптивного карантину Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області моніторинг суб’єктів господарювання усіх форм власності стосовно дотримання протиепідемічних заходів, передбачених постановами Головного державного санітарного лікаря України.  Не виключенням є і заклади освіти, в яких проводиться моніторинг щодо виконання протиепідемічних заходів, передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря від 22.08.2020 № 50.

Згідно витягу з протоколу № 70 засідання Кабінету Міністрів України від 19.08.2020, МОЗ разом з МОН, Держпродспоживслужбою, органами місцевого самоврядування мають вживати невідкладних заходів для забезпечення організованого початку 2020/2021 навчального року з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах, передбачивши проведення перевірок у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, приділивши особливу увагу створенню в них безпечних умов для вихованців, учнів та педагогічних працівників з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Так, з початку нового навчального року здійснено моніторинг щодо виконання протиепідемічних заходів у 142 закладах освіти Дніпропетровської області, у 12 закладах виявлені порушення протиепідемічних заходів, надано 10 пропозицій щодо усунення порушень, складено 3 протоколи про адміністративні правопорушенння.

Основні порушення у закладах освіти:

  • несвоєчасне забезпечення місць загального користування (умивальників у санвузлах, біля їдальні тощо) антисептиками, паперовими рушниками, рідким милом;
  • недостатня кількість контейнерів/урн в коридорах та санвузлах закладів для використаних ЗІЗ;
  • несправні санітарно-технічні прилади (змішувачі, електрорушники тощо);
  • послаблений щоденний контроль керівників закладів, медперсоналу та відповідальних осіб за дотриманням протиепідемічних заходів, правил щодо використання й утилізації ЗІЗ, проведення температурного скринінгу тощо.

Крім того, спеціалістами Головного управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області проводять просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з адміністрацією та педагогічними колективами навчальних закладів.  Також, проводяться бесіди з батьками, роздаються інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо профілактики інфікування і поширення коронавірусної інфекції.

 ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області тісно співпрацює із засобами масової інформації. У засобах масової інформації проводиться постійне інформування населення щодо профілактики коронавірусної інфекції. Щотижнево проводяться брифінги з пресою на яких висвітлюється проведена робота та вжиті заходи Держпродспоживслужбою в період карантину.

З початку нового навчального року до моніторингу у закладах освіти також залучаються ЗМІ з метою висвітлення питань щодо дотримання протиепідемічних заходів. Таким чином, перевірено 5 шкіл, надано пропозиції щодо негайного усунення порушень.

Зауважу, у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації із захворюваності на коронавірус в Україні, спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та його структурних підрозділів продовжують проводити щоденні (в т.ч. і в позаробочій час, вихідні дні та у нічний час) моніторингові обстеження об’єктів стосовно дотримання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Всього, з часу запровадження Урядом карантину на всій території України, у тому числі й на Дніпропетровщині, спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області здійснили моніторинг щодо виконання протиепідемічних заходів 9238 суб’єктів господарювання, порушення встановлено на 1739 об’єктах, складено 380 протоколів про адміністративні правопорушення, надано 1411 пропозиція щодо усунення виявлених порушень.