Рейдові перевірки дотримання карантинних заходів у школах, закладах громадського харчування, торгівлі та у транспорті.

У зв’язку з ускладненою епідемічною ситуацією з захворюваності коронавірусною інфекцією в Дніпропетровської області, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області разом з представниками Національної поліції продовжують проводити перевірки дотримання карантинних заходів в школах, закладах громадського харчування, торгівлі та у транспорті.

З початку навчального року спеціалісти Держпродспоживслужби області перевірили понад 1000 закладів освіти з питань дотримання протиепідемічних заходів  на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Порушення були встановлені у 100 закладах.

Зокрема, спеціалістами Дніпровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області спільно з інспекторами з ювенальної превенції Дніпровського районного відділення поліції ДВП Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області у період з 28 вересня по 02 жовтня проведені рейдові перевірки закладів освіти Слобожанської селищної ради, Чумаківської та Новоолександрівської сільської ради та Дніпровської районної ради.

У закладах освіти перевірялись питання дотримання маскового режиму, провітрювання приміщень, проведення температурного скрінінгу вчителів, наявність запасів дезінфекторів, паперових рушників. Також, спеціалісти звертали увагу на адаптованість розкладу занять учнів підчас карантину та чи заборонений вхід до закладу батькам і стороннім особам.

Рейдові перевірки показали, що заклади освіти мають певний запас засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, засобів для дотримання особистої гігієни здобувачами освіти та персоналом.

Слобожанською селищною та Новоолександрівською сільською радою Дніпровського району та керівниками закладів приділено особливу увагу до впровадження заходів щодо дотримання карантинних обмежень у загальноосвітніх навчальних закладах та закладах дошкільної освіти.  Порушень протиепідемічних заходів не встановлено.