Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята «Дня працівника державної санітарно-епідеміологічної служби».

Профілактика – визнаний пріоритет сучасної медицини. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям впевненість у власних силах.

Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей і підлітків, питання водопостачання, охорони атмосферного повітря, ґрунту поверхневих вод, захисту населення від шкідливого впливу фізичних факторів.
Значною мірою надійний захист санітарного та епідемічного благополуччя спрямований на збереження здоров’я людей і залежить від Вашої компетентності, відданості своїй справі, професійної принциповості.

Успішна робота кожного з Вас є запорукою національної безпеки, а важливість завдань, які сьогодні стоять перед нами, покладають на нас ще більшу відповідальність, потребують подальшого вдосконалення в галузі профілактичної медицини.

Немає сумніву, що Ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.

З нагоди свята бажаю міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя. Нехай Вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить радість та задоволення.

Дякую за Ваш професіоналізм та вірність своїй справі.

З повагою

Віталій ПАРАЩЕНКО