Повідомлення системи RASFF: стосовно виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос у чорноокому гороху, що експортувався з Мадагаскару

Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF):

– від 27 жовтня 2020 року № 2020.4299 fur 3 стосовно виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос (0,06 mg/kg – ppm) у чорноокому гороху, що експортувався з Мадагаскару через Нідерланди (постачальник: Asia Express Food BV, Kampen) до Королівства Данії (роздрібний продавець: China Town Market, Copenhagen), інших країн-членів ЄС та до України (отримувач: Африканський магазин (Mark Okoye), вул. Личаківська, 31, м. Львів, 79058, mark.okoye19@gmail.com).

Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезазначеної продукції на території області.

При виявленні даного продукту в обігу терміново повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за тел.: (099) 723-16-99.