Зразки документів

Заява про участь в конкурсі (Завантажити)

Особова картка державного службовця (Завантажити)

Перелік тестових питань (Завантажити)

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади Заява пишеться особою власноручно. (Завантажити)

Атестація щодо вільного володіння державною мовою

Із набранням чинності Закону України Про державну службу суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, встановлених положеннями статті 20 згаданого Закону, є вільне володіння державною мовою.

Нормами статті 25 Закону визначено, що особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, зокрема має подати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

З метою забезпечення реалізації вимог Закону Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 26 квітня 2017 року № 301 “Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою”.

Цією постановою затверджено Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, який розроблено НАДС на підставі проекту Стандарту української мови для державних службовців, що був підготовлений науковцями Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Більше інформації та Перелік уповноважених вищих навчальних закладів, які надають платні послуги з проведення атестації та видачі за її результатами посвідчення щодо вільного володіння державною мовою  можна знайти на офіційному веб-сайті НАДС за посиланням: http://nads.gov.ua/page/upovnovazheni-vyshchi-navchalni-zaklady

Про подання декларацій

Відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 2 “Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.07.2016 за № 95829088, з 1 січня 2017 року подання декларацій здійснюється згідно з Законом України Про запобігання корупції шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.